Butrint Imeri ‘i dashuruar’, kujt i thotë Xhanëm?

Publikuar në: 14 DHJETOR

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri ka publikuar projektin e ri ‘Xhanëm’, ku ka ardhur përsëri solo. Është një këngë ritmike, por dedikuar dashurisë ndaj një vajze me të cilën nuk është më. Teksti është punuar nga vetë Butrinti, por nuk dihet nëse është dedikimin ndaj një personi të vecantë në jetën e tij. Që nga […]

Luana Vjollca i shpall “luftë” Ermal Mamaqit!

Publikuar në: 14 DHJETOR

Që me nisjen e emisonit të ri të Luanës, ata kanë qenë “kokë më kokë” me emisionet e tyre të cilët transmetohet të dy të shtunën. Festat e fundvitit janë afër e duket se të gjithë programet televizive po përgatiten për puntatat speciale për fundin e vitit. Komediani i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar një […]

Anxhela Peristeri shokon!!

Publikuar në: 13 DHJETOR

Anxhela Peristeri është padyshim një nga personazhet më të përfolur të momentit. Këngëtarja ka qwënë e ftuar në emisionin “Prive” dhe nuk ka shpëtuar dot pa iu përgjigjur edhe pyetjeve ngacmuese. E pyetur se sa kohë mund të qëndronte pa kryer marrëdhënie seksuale, këngëtarja ka habitur me përgjigjen e saj. Uh shumë kohë. Sa të […]

Arilena Ara rikthehet fuqishëm me 5 hite të reja

Publikuar në: 11 DHJETOR

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka paralajmëruar se do kthehet në muzikë për pak ditë. Në një postim në Instastory, ajo tregon se do rikthehet fuqishëm për Krishtlindje me 5 këngë të reja. “Snow in December, Kido, Silver&Gold, Zemër, Të huaj”, do jenë projektet e reja muzikore, por nuk dihet nëse do jenë në gjuhën angleze […]

Trondit Drilon Hoxha! Agron Llakaj më pengoi karrierën..

Publikuar në: 10 DHJETOR

Drilon Hoxha aktori i ri dhe i talentuar shqiptar u bë i njohur për herë të parë në shfaqjen televizive, “Ti vlen”, ku u vlerësua nga juria për talentin e tij, si “imitues”. Disa vjet më pas, në moshën 19-vjeçare ai mori pjesë në spektaklin “Albania Got Talent”, përsëri si imitues dhe po atë vit […]

Rrëfen aktori: Pse nuk pranova të kërcej me Linda Rein?

Publikuar në: 09 DHJETOR

Aktori dhe regjisori i njohur,  Drilon Hoxha ka pak kohë që është bërë pjesë e spektaklit ‘Dance ëith me’, ku kërcen krah modeles Kristina Bakiu. I ftuar në ‘Mos i fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj, ai tregoi arsyen përse nuk pranoi të merrte pjesë në spektakël i shoqëruar nga Linda Rei, e njohur për ndryshimin […]

Operacioni plastik që po çmend yjet e Hollivudit

Publikuar në: 07 DHJETOR

Një trend i ri për operacionet plastike po përhapet me shpejtësi tek yjet e Hollyëood që janë në kërkim të përsosmërisë. Quhet ‘Thighlighting’, ndërhyrje e cila bën që këmbët të duken më të ngushta. Kjo është metodë e përdorur nga modelja e njohur, Bella Hadid si dhe një ndër këngëtaret më të famshme të popit, […]

Kejvina bukuroshja e ekranit ka vendosur të çmëndë instagramin me disa foto të “nxehta”

Publikuar në: 05 DHJETOR

Që se u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella çmendi publikun e mediat që shkruanin vazhdimisht për të dhe sjelljen e saj provokueese. Por kësaj radhe, bukuroshja e ekranit ka vendosur të çmendë Instagramin, pasi kjo foto me look-un e saj të ri është thjesht “flakë”! Velina e “Xing me Ermalin” ëwshtë […]

Të famshmit që janë kritikuar për higjienën dhe erën e keqe (FOTO)

Publikuar në: 04 DHJETOR

Marilyn Monroe Shumë meshkuj kanë dashur ta puthin. Megjithëse ishte tejet e bukur, higjiena e saj personale ishte tmerr. Sipas yllit Clark Gable, Monroe zakonisht lëshonte gazra dhe urrente dushin, gjë që e kishte mërzitur aktorin. Sipas biografisë së Gable, të shkruar nga David Bret, “Monroe do të duhej të shqetësohej për higjienën e saj katastrofë”. […]