Nuk njeh moshë, Van Damme!!

Aktori i njohur Jean-Claude Van Damme padyshim, ndonëse 57-vjeç nuk njeh moshë. Ai u shfaq në tapetin e kuq të premierës e filmit të tij ‘Amazon’ në Paris dhe  rrëmbeu vëmendjen me paraqitjen e tij duke treguar se është njësoj në formë. Van Damme performoi disa lëvizje të arteve marciale për të treguar se vazhdon […]

Continue Reading

Anxhela Peristeri shokon!!

Anxhela Peristeri është padyshim një nga personazhet më të përfolur të momentit. Këngëtarja ka qwënë e ftuar në emisionin “Prive” dhe nuk ka shpëtuar dot pa iu përgjigjur edhe pyetjeve ngacmuese. E pyetur se sa kohë mund të qëndronte pa kryer marrëdhënie seksuale, këngëtarja ka habitur me përgjigjen e saj. Uh shumë kohë. Sa të […]

Continue Reading