A je dakord me vendimin e Metës për shtetësinë e Janullatos? Kjo është përgjigja e Kryemadhit

Monika Kryemadhi në një prononcim për mediat teksa uroi të gjithë besimtarët për Krishtlindje ka folur edhe lidhur me vendimin e Metës për shtetësinë shqiptare të Janullatos.

 “Sigurisht që jam dakord, madje është një vendim i vonuar. Kam përshtypjen që janullatos e do më shumë Shqipërinë seç e kanë dashur shqiptarët dhe disa politikanë”, është shprehur Kryemadhi.

Artikuj të Tjerë