Aksident tragjik këtë mëngjes, 23-vjeçari aksidenton për vdekje një grua

Një aksident me pasojë vdekjen e një 65-vjeçare ka ndodhur në në aksin rrugor Cërrik-Gramsh në fshatin Shtëpanjë këtë mëngjes.

Policia bëri me dije se një 23-vjeçar me iniciale A.Xh., banues në fshatin  Shtëpanjë  duke drejtuar mjetin tip “Fiat” me targa AA 461 EN  ka aksidentuar  për vdekje  këmbësoren  65-vjeçaren me iniciale F.Xh., banuese në fshatin Shtëpanjë.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe po punojnë për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Sakaq, drejtuesi i mjetit po shoqërohet  në Komisariatin e Policisë Elbasan për veprime  të mëtejshme.

Artikuj të Tjerë