Aksident tragjik në Tiranë, makina përplas motocikletën, humb jetën i riu

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Vaqarrit, ku një makinë me drejtues Brikel Zhurin ka përplasur një motocikletë rreth orës 07.20.

Për pasojë drejtuesi i motocikletës O.M 34 vjeç ka humbur jetën rrugës për në spital.

Policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe ka nsiur hetimet.

Artikuj të Tjerë