Anxhela Peristeri shokon!!

Anxhela Peristeri është padyshim një nga personazhet më të përfolur të momentit. Këngëtarja ka qwënë e ftuar në emisionin “Prive” dhe nuk ka shpëtuar dot pa iu përgjigjur edhe pyetjeve ngacmuese.

E pyetur se sa kohë mund të qëndronte pa kryer marrëdhënie seksuale, këngëtarja ka habitur me përgjigjen e saj.

Uh shumë kohë. Sa të duash. Unë mundem shumë. Ku di, një vit dy ose edhe tre.”– ka thënë Anxhela.

Këngëtarja sapo është shpallur fitueese e festivalit “Kënga Magjike”, duke triumfuar me baladën e saj “E çmendur”. Shumë e emocionuar për fitoren Anxhela rrëfeu se kishte kohë që e dëshironte fitoren në këtë festival.

Artikuj të Tjerë