Armina Mevlani bën ndryshimin drastikl, fansat nuk janë aspak dakord!

Blogerja Armina Mevlani është shpeshherë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të angazhimit në fushën e modës si edhe për historinë e saj të dashurisë me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

Kohët e fundit Armina ka marrë një vendim mesa duket i menduar më parë, të bjerë në peshë.

Madje fotografinë e ndryshimit të peshës trupore ajo ka vendosur ta shpërndajë dhe në Instastory, duke ngritur edhe një minisondazh nëse më mirë ishte si më parë e mbushur apo tani.

Por reagimi i fansave ka qenë i papritur, atyre Armina iu pëlqen e mbushur e me forma si më parë dhe nuk janë aspak dakord me rënien e saj në peshë.

Nuk e dimë ende nëse pas këtij rezultati Armina do t’i kthehet sërish formave apo do të qëndrojë në linjat elegante të tanishme.

Artikuj të Tjerë