28 Vlora udhëtojnë në Vlorë për 28 Nëntor

Këtë udhëtim e bën shumë të veçantë edhe pjesëmarrja e një vajzës vetëm gjashtë muajshe. 28 vajza dhe gra kanë udhëtuar për në Vlorë për nder të festës së 28 Nëntorit – Festës së Flamurit. Këtë udhëtim e bën shumë të veçantë edhe pjesëmarrja e një vajzës vetëm gjashtë muajshe. Ky është ndër aktivitet e […]

Lexo artikullin e plotë

Çiljeta zbulon surprizën, befason me bashkëpunimin e ri

TIRANE – Bashkëpunimet mes këngëtarëve të rrymave të ndryshme muzikore janë kthyer në trend. Pas Era Rusit dhe Remzie Osmanit të cilat prekën “Telat e Zemrës”, apo Skivi dhe Gena me “Kijamet”, kurse Luana Vjollca dhe Bujar Qamili, korrën mjaft sukses me këngën “Mi dhe flakë mallit tim”. Dhe më e reja është Çiljeta, e cila […]

Lexo artikullin e plotë