DIKUR KUNDËRSHTARË, SOT LANSOJNË NJË KLIP TË PËRBASHKËT, LEDRI VULA DHE NOIZY SJELLIN “DJE DHE SOT

Ndonëse për pak kohë ishin kundërshtarë të përbetuar ndaj njëri-tjetrit, sot ata shfaqen si dy miq të vjetër.

Reperi nga Kosova Ledri Vula dhe reperi nga Dibra Noizy vijnë sot me një bashkëpunim të tyre, duke sjellë klipin e tyre më të ri “Dje dhe sot”.

Klipi është xhiruar në New York dhe është publikuar ditën e sotme. Ju sjellim të plotë klipin e sapolansuar prej tyre në rrjetet sociale.

Artikuj të Tjerë