Dua Lipa gatuan pite shqiptare me këtë shqiptar, por komenti babait të saj do ju shkrijë së qeshuri

Dua Lipa gatuan pite shqiptare me këtë shqiptar, por komenti babait të saj do ju shkrijë se qeshuri [FOTO]

Dua Lipa është një ndër këngëtaret shqiptare me famë boterore, suksesi i se ciles po rritet pa limit. Këto dite festive Dua i ka kaluar me shumë shqiptar pranë saj. Kete herë ka qenë e ftuar në emisionin e shqiptarit Arian Asllani, i njohur me emrin Action Bronson. Dua vendosi të gatuajë ushqimin tradicional shqiptar. Këngëtarja gatoi pite me spinaq të cilat duket se janë edhe specialiteti i saj. Por këto momente i ka shpërndarë edhe babai i saj, Dukagjin Lipa dhe komenti që i ka bërë kesaj fotove ka qenë ai që ka marrë vëmendjen

“A jeni të sigurt se ajo që keni në pjatë është spinaq?”, ka shkruar Lipa, në profilin e tij në Instagram, kështu ka bërë të gjithë të qeshin me këtë shaka.

Artikuj të Tjerë