Elgiti dhe Klea kapen mat në rrugët e Tiranës

Pak kohë më parë, Klea Huta dhe Elgit Doda, pranuan publikisht se janë në një lidhje, duke gëzuar kështu fansat.

Këta të fundit kanë shkrepur disa foto, të cilat më pas i ka publikuar xing.al, ku duket çifti i kapur për dore e duke ecur në pedonalen e Tiranës. Madje Elgiti në një moment i hedh dorën në qafë Kleas, për mos ta ndarë nga vetja. Ata shfaqen shumë të dashuruar, madje nuk i kanë më problem as sytë kuriozë të njerëzve.

Artikuj të Tjerë