Habit ‘Beyonce e Greqisë’, pozon lakuriq

Ajo është me origjinë shqiptare dhe është shumë e njohur në Greqi, madje është cilësuar edhe si ‘Beyonce e Greqisë’.

Së fundmi këngëtarja po tërheq goxha vëmëndje me fotot hot më shumë se më muzikën e saj. Eleni Foureira ka postuar disa foto në Instagramin e saj ku shfaqet lakuriq dhe me flokët e shkurtra ndërsa në tjetrën, vetëm me të brendshme. Eleni po kthehet në një rivale të vërtetë edhe në mjaft femra seksi të showbizit. 

Artikuj të Tjerë