Humor – Edi Rama këndon “Të ka lali shpirt”

Nje kompozim humoristik po qarkullon kohet e fundit ne rrjetet sociale fb dhe instagram. Fjalet jane montuar ne menyre te tille qe ti pershtaten kenges.


 

 

 

Artikuj të Tjerë