Kategoria: Showbiz

Katër shenjat e horoskopit që nuk do të jenë kurrë bashkë

Dashi dhe Bricjapi Dashi është një shenjë e zjarrit dhe personat që kanë lindur në këtë shenjë te zodiakut janë idividë aktivë që I kushtojnë shumë rëndësi aspekteve fizike të jetës. Dashi është bekuar me kurajo, por disa herë bëhen të padurueshëm. Personat qe I perkasin kësaj shenje nuk pershtaten lehtë. Pe ta qëndrueshmëria dhe […]

Ledri Vula refuzon bashkëpunimin me Iggy Azalean!

E pabesueshme Ledri Vula refuzon bashkëpunimin me Iggy Azalean. Një lajm të tillë e ka bërë të ditur  menaxheri i Ledrit. Ai është shprehur se Ledri edhe pse e ka pasur rastin të deportojë në tregun botërorë të muzikës, ka refuzuar. I ftuar në “Thumb”, Faton Shoshi ka treguar se Ledri ka refuzuar të bashkëpunojë […]

Zbulohet lidhja serioze e Flori Mumajesit me shoqen e Elvana Gjatës!

Edhe pse nuk kanë folur as njëri, as tjetri për lidhjen e tyre, duket se kantautori Flori Mumajesi dhe moderatorja e “Prive” Liberta Spahiu janë duke hedhur hapa seriozë në lidhjen e tyre. Ka qenë miku i tyre i ngushtë, moderatori Alaudin Hamiti që u ka nxjerrë sekretin e marrëdhënies së fshehtë që po përpiqen […]

“Nëntori” i Arilenës mahnit jurinë e “The Voice”

Këngëtarja shqiptare, Arilena Ara ka performuar në finalen e madhe e kompeticionit, The Voice of Romania. Kënga “Nentori” ka korrur mjaft sukses në Europën Lindore me “Nëntori”. Veshur me të bardha, e shoqëruar nga balerinë në sfond dhe duke kënduar në shqip, Arilena na dha të njejtën energji që patëm gjatë festivalit “Kënga Magjike”. Nuk […]

Mariza Ikonomi për moderatorin: Do martohesha me të..

Mariza Ikonomi është një ndër këngëtaret që nuk është përfolur asnjëherë në mediat rozë për lidhje dashurie. E ftuar në Pop Culture, ajo ka treguar se ka krijuar këngën ‘Piano e vjetër’ kur ka rënë në dashuri, por pa dhënë detaje nëse ka ndonjë partner. Moderatori Kelvi Kadili i bëri disa pyetje për disa meshkuj […]

Butrint Imeri ‘i dashuruar’, kujt i thotë Xhanëm?

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri ka publikuar projektin e ri ‘Xhanëm’, ku ka ardhur përsëri solo. Është një këngë ritmike, por dedikuar dashurisë ndaj një vajze me të cilën nuk është më. Teksti është punuar nga vetë Butrinti, por nuk dihet nëse është dedikimin ndaj një personi të vecantë në jetën e tij. Që nga […]