Kejvina bukuroshja e ekranit ka vendosur të çmëndë instagramin me disa foto të “nxehta”

Që se u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella çmendi publikun e mediat që shkruanin vazhdimisht për të dhe sjelljen e saj provokueese.

Por kësaj radhe, bukuroshja e ekranit ka vendosur të çmendë Instagramin, pasi kjo foto me look-un e saj të ri është thjesht “flakë”!

Velina e “Xing me Ermalin” ëwshtë shfaqur në një foto bardh e zi me një pamje super sexy me zhartier dhe flokë me model bob dhe baluke të drejta: një pamje retro por tepër joshëse.

Artikuj të Tjerë