Këngëtarja shqiptare poston foton HOT, shikoni komentin e modeles Hollywood-iane, Cara Delevingne

Aktorja dhe modelja seksi ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare…

Ajo është një ndër aktoret dhe modelet më të ndjekur Hollywood-iane, Cara Delevingne, e cila ka lënë një koment tek fotoja e këngëtares shqiptare, Rita Ora. Shqiptarja më e ndjekur në Instagram ka postuar një foto ku shihet shumë seksi në bikini. Pas ditëlindjes së saj Rita ka mahnitur me këto foto, ku mes shumë komenteve ajo që bie në sy ishte ai i modeles, Cara.

“I mean come on” duke e shoqëruar me një emoji zjarri ku shprehet se i pëlqen shumë.

Artikuj të Tjerë