Luana Vjollca i shpall “luftë” Ermal Mamaqit!

Që me nisjen e emisonit të ri të Luanës, ata kanë qenë “kokë më kokë” me emisionet e tyre të cilët transmetohet të dy të shtunën.
Festat e fundvitit janë afër e duket se të gjithë programet televizive po përgatiten për puntatat speciale për fundin e vitit. Komediani i njohur Ermal Mamaqi ka publikuar një video ka treguar se një ndër të ftuarit special do të jetë Era Meta, vajza e Presidentit të Republikës, Ilir Meta.

Mirëpo pas Ermalit edhe Luana ka bërë të njejtën gjë. Zakonisht ajo i prezanton të ftuarit e emisionit të saj vetëm disa ditë para në Instagram, por këtë herë i ka prezantuar dy-tri javë më parë. Duke qenë që programet për ditët e festave realizohen më parë, duket se dhe “Shiko kush luan” special, është xhiruar dhe Luana ka zbuluar dy nga të ftuarit tregon se mbrëmja e 1 janarit i takon “Shiko kush luan”.
Në një foto me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe Blendi Salajn, Luana lajmëron që mbrëmja e 1 janarit do të jetë e veçantë. “Edhe shumë surpriza të tjera”, shkruan ajo.

Artikuj të Tjerë