Masakrohen me thika dy të rinjtë, plagoset në qafë 23-vjeçari nga Tirana

Konfliktohen me mjete të mrehta (thikë) 2 të rinj në Tiranë, në bulevardin “Gjergj Fishta”.

Një 23-vjeçar është dëmtuar në qafë me thikë nga ky konflikt i të rinjve. Ende nuk bëhet me dije shkaku i kësaj ngjarjeje, por policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur menjëherë hetimet.Autori që goditi më thikë është larguar nga vendi ngjarjes. 23- vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije, është dërguar në spital, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën. Uniformat blu janë vënë në ndjekje të autorit.

Artikuj të Tjerë