Merr flakë Gjykata e Shkodrës

Gjakata e Shkallës së Parë në Shkodër është përfshirë nga flakët në këto momente. Nga të dhënat e para mësohet se zjarri ka rënë në katin e dytë të godinës.

Ndërkohë, nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

Zjarrfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe po ndërhyjnë për të shuar flakët.

Artikuj të Tjerë