Milani nuk pret më: Shkarkohet Montella, vjen Gattuso

Barazimi i fundit me Torinon në San Siro ishte epilogu i një marrëdhënie që pothuaj nuk ngjiti kurrë. Shkarkimi vjen para sfidës në kampionat me Benevento dhe drejtimin e skuadrës do ta marrë Rino Gattuso.

Artikuj të Tjerë