Një vajzë misterioze që skuq vezë!

Si një legjendë e boksit, ai e nis ditën me një mëngjes të mbushur me proteina.

Por teksa “donte të tregonte” që do të konsumonte vezë në mëngjes, boksieri britanik Ricky Hatton ka “thyer” rrjetin me foton e publikuar në llogarinë e tij të “Instagramit”.

39-vjeçari postoi një vajzë të veshur me të brendshme, ndërsa ishte duke skuqur vezë.

Vajza duket tejet seksi me format e saj dhe komentet e pëlqimet ishin të shumta në llogarinë e Hatton, i cili nuk preferoi të tregonte më shumë për vajzën në postimin e tij.

Artikuj të Tjerë