Njihuni me Ruby-n, të dashurën seksi të Dele Allit (Foto)

Ai është një nga futbollistët anglezë më në formë të momentit, pasi me golat dhe formën e mirë që po kalon, ka fituar gjithmonë e më shumë vëmendjen e mediave sportive.

Dele Alli u bë protagonist me Tottenhamin edhe në fitoren e javës së kaluar ndaj Realit të Madridit, ku shënoi një dopietë.

Por, krahas mesfushorit në fushë, është edhe një modele që po shkëlqen në shkallët e stadiumit të londinezëve.

Bëhet fjalë për Ruby Mae, modelen seksi që është në një lidhje me Dele Allin, prej disa muajsh dhe nuk mungon në asnjë ndeshje të Tottenhamit, duke mbështetur të dashurin e saj.

Artikuj të Tjerë