Pas perfomancës në “Kënga Magjike” Rezarta Shkurta ka diçka për t’i thënë Samantës

Të dielën që lamë pas këngëtarja Samanta Karavella u prezantua në edicionin e këtij viti të “Kënga Magjike 2017” me këngën “E humbur” dhe duket se ka marrë menjëherë vlerësimin e kolegeve dhe sidomos të mikeve të saj.

Një prej tyre ishte edhe këngëtarja Rezarta Shkurta, e cila ka shkruar për të. “Je artistja ime e preferuar. Jo vetem per talentin qe ke, jo vetem per perkushtimin e pafund qe i dedikon muzikes ne cdo detaj, por mbi te gjitha per shpirtin qe ti ke Te dua dhe jam krenare per ty,”-përfundon Rezarta Shkurta në rrjete sociale.

Artikuj të Tjerë