Shpërthen bombula e gazit, merr flakë shtëpia në Berat

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit mbrëmjen e sotme. Mësohet se një bombël gazi ka shpërthyer rreth orës 17:00.

Mësohet se menjëherë pas shpërthimit të zjarrit në vendin kanë mberritur një ekip zjarrfikësish.

Për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar në njerëz dhe vetëm disa dëme të vogla materiale.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur rrethanat e shpërthimit.

Artikuj të Tjerë