Shtatzënë?! Miley Cyrus zbulon të vërtetën dhe dhuratën që i bëri partneri i saj për ditëlindje!

Do thonim se Miley kishte 3 gëzime në një ditë, por nuk e themi dot pas reagimit të saj. Prej ditësh po përflitet nëpër mediat rozë ndërkombëtare se Miley është shtatzënë me të fejuarin e saj Liam Hemsëorth. Miley Cyrus postoi një foto ndërsa ishte duke filluar festimet për 25-vjetorin e saj dhe gjithë fansat, ndërsa shihnin barkun e saj paksa të fryrë filluan të aludonin se ajo ishtë në pritje të një fëmije.
Pasi shijoi festën e bukur që kishte oragnizuar për të i dashuri i saj prej disa vitesh, Liam Hemsëorth këngëtarja ka vendosur të reagojë rreth këtyre thashethemeve:
“Të pasjellshëm! Nuk jam shtatzënë, thjesht kam ngrënë shumë gjel deti.”- ka shkruar ajo në rrjetet e saj sociale.

Artikuj të Tjerë