U fotografua në plazh duke u puthur me djalin e deputetit shqiptar, flet Olta Boka


U fotografua në plazh duke u puthur me djalin e deputetit shqiptar, flet Olta Boka

Këngëtarja Olta Boka nuk i ka shpetuar pyetjes për jetën e saj private teksa ishte sot në studion e “Rudina”. Aty këngëtarja pranoi se është në një marrëdhënie, por tha se detajet lidhur me të preferon t’i ketë private.

“Unë kam zgjedhur të jem e sinqertë jo vetëm me Stivin, por edhe me mamin dhe babin, nuk kam asnjë arsye se përse të mos marr bekimin e tyre. Kam zgjedhur të jem e sinqertë. Prej vitesh unë jam në një marrëdhënie, por do të doja shumë që pjesa e detajeve të qëndronte brenda privatësisë, duke respektuar edhe partnerin. Do të ishte më e shëndetshme edhe figura ime artistike dhe ajo private, që të qëndronin veçmas”, tha Olta.Panorama ka publikuar pak kohe me pare fotot e kengetares, teksa shijonte pushimet ne plazh së bashku me të dashurin e saj, djalin e nje deputeti shqiptar.

Artikuj të Tjerë